STYPENDIUM  PREZESA RADY MINISTRÓW  2020

W piątek 14 lutego na specjalnej gali, która miała miejsce w auli Zespołu Szkół w Staszowie, wręczono najlepszym uczniom z powiatu staszowskiego Stypendia Prezesa Rady Ministrów oraz Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.

Ten zaszczytny tytuł w naszym liceum uzyskała Martyna Utnik z klasy IIIA.

W uroczystości, oprócz nagrodzonych uczniów oraz ich rodziców, dyrektorów szkół - m.in. Pani Dyrektor naszej szkoły Anny Niziałek, nauczycieli, udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych na czele z: wojewodą świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem, Wójtem Gminy Bogoria Marcinem Adamczykiem, przewodniczącym Rady Powiatu w Staszowie Grzegorzem Rajcą, starostą staszowskim Józefem Żółciakiem, wicestarostą Leszkiem Guzalem, radnymi powiatu.

Podczas gali laureatów z programem artystycznym wystąpił zespół ,,Staszicówka Band” pod dyrekcją Andrzeja Stawińskiego.

Naszej koleżance Martynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Zdjęcia z uroczystości -->