1-szy Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

8 lutego o godzinie 14.30 na hali sportowej ZSO w Bogorii odbył się 1-szy Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego klasy 2 gimnazjum.
W wydarzeniu wzięły udział: klasa 7 szkoły podstawowej, klasy 2 i 3 gimnazjalne oraz drużyna naszego liceum w składzie: Agnieszka Braun, Gabriela Nowakowska, Klaudia Woś, Paulina Chrzanowska, Julia Pałka, Aleksandra Jendrzejczak, Agata Wiśniewska.

Turniej polegał na grze „każdy z każdym”, łącznie trzeba było rozegrać 3 mecze.
Wiele drużyn toczyło niesamowitą walkę. Przedstawicielki naszej szkoły walczyły o każdy punkt. Każdy miał możliwość oglądania turnieju, wstęp był wolny.
Nieziemskie emocje towarzyszyły uczestniczkom.

Ostatecznie nasze cudowne dziewczyny zwyciężyły wszystkie rozegrane mecze zajmując I miejsce (bez straty żadnego seta ), drugie miejsce zajęła drużyna z 3 gimnazjum, trzecie miejsce należało do 2 klasy gimnazjum a ostatnie miejsce zajęła klasa 7. Z okazji „tłustego czwartku” wszystkich uczestników wydarzenia zaproszono na słodki poczęstunek kończąc wspólne spotkanie. Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz fantastyczny doping dla naszej drużyny!

Teks: Gabriela Nowakowska, Julia Pałka
Zdjęcia: Paulina Chrzanowska, Ola Jendrzejczak