Świętokrzyska Liga LZS Piłki Siatkowej w Busku -2018-01-13

W sobotę 13.01.2018 o godzinie 12.00 w hali PMOS ( Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy) odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet
i Mężczyzn. Organizatorem zawodów z cyklu XII Świętokrzyska Liga LZS był PMOS Busko-Zdrój i KS Arena Busko. W imprezie wzięło udział 3 zespoły żeńskie i 4 zespoły męskie. 
Klasyfikacja końcowa:
Kobiety
1. KS Arena Busko
2. LZS Pińczów
3. ZSO Bogoria
MVP zawodów- Agnieszka Wach- KS Arena Busko

Były to pierwsze z trzech zawodów jakie muszą rozegrać nasze zawodniczki w ramach XII Świętokrzyskiej Ligi LZS. Siatkarki z naszego liceum bardzo dobrze dawały radę, jednak doświadczenie dużo starszych zawodniczek
z pozostałych drużyn dało o sobie znać. Ostatecznie zajęte 3 miejsce wzbudziło apetyt na lepszy wynik w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już niedługo. W zawodach wzięły udział: Agnieszka Braun, Weronika Siuda, Aleksandra Jendrzejczak, Gabriela Nowakowska, Anna Choina i Klaudia Woś.

Tekst: Gabriela Nowakowska I B