Zakończenie roku szkolnego 2016/2017, klas III.

28 kwiecień był ostatnim dniem który rocznik ’98 spędził w murach naszej szkoły. Po 3 latach nauki nadszedł czas rozstania.  Uroczystości zakończenia roku szkolnego rozpoczęły się w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Bogorii. Mszę świętą odprawił proboszcz parafii Bogoria Paweł Cygan.

Następnie nasi maturzyści wraz z nauczycielami udali się na halę sportową. Po krótkim powitaniu, pani dyrektor mgr. Ewa Krzyżanowska Brudek wręczyła nagrody książkowe oraz dyplomy z wyróżnieniem naszym maturzystom. Jako pierwszy dyplom odebrał Michał Okarski, uczeń klasy III „A”, który uzyskał najwyższą średnią. Następnie wychowawczynie klas maturalnych, pani dyrektor oraz pani mgr. Maria Mazur wręczyły dyplomy swoim wychowankom. 

Następnie głos zajęły II klasy które przygotowały pożegnanie ostatnich klas. Dalszą część akademii poprowadzili jednak 3 klasiści. Podziękowali oni pedagogom naszej szkoły za trud jaki włożyli w ich edukację oraz za miłe chwilę którzy spędzili w naszej szkole. Po zakończonej uroczystości uczniowie udali się na wspólny poczęstunek.

Nam młodszym kolegom i koleżankom  nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia na maturze oraz dostania się na wymarzone uczelnie!

Tekst: Weronika Szostak i Paulina Zybała KL I A 

 Zdjęcia z uroczystej akademii: -->

 Materiał filmowy : Adam Krzyżanowski