W dniu 21.12.2012r., jak już wspomnieliśmy wcześniej, w naszym liceum odbyły się jasełka czyli szkolna Wigilia. Po zakończonej uroczystości uczniowie przygotowywali stoły wigilijne w swoich klasach.

 

21.12.2012r. to również ostatni dzień, w którym każdy miał możliwość spotkania się z rówieśnikami jeszcze w 2012 roku gdyż dużymi krokami zbliżały się święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok. Każdy spędził okres świąteczny w gronie rodziny, znajomych, krewnych lub przyjaciół. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy również nowego 2013 roku. Odliczanie czasu, wybuch fajerwerek na gwieździstym niebie, budziło wiele emocji.

Jednak to co dobre szybko się kończy. Po " długim weekendzie" wracamy znów do szkoły 02.01.2013r., lecz nie na długo. Już od 14.01.2013r. nasze Liceum Ogólnokształtące znów będzie mieć trochę wolnych dni od nauki gdyż wtedy rozpoczynaja się ferie zimowe w naszym województwie.

Więc głowa do góry ! ! ! Wink Cool

 Tekst: Kamil Szczepanik