3 miejsce w wojewódzkich finałach piłki ręcznej dziewcząt. 

Dnia 05.06.2019r. na hali sportowej w Końskich miały miejsce wojewódzkie finały piłki ręcznej dziewcząt.
Nasza drużyna reprezentowała szkołę w składzie:

Patrycja Bajur, Paulina Chrzanowska, Agata Wiśniewska, Klaudia Piotrowska,

Zuzanna Korytnicka, Martyna Utnik, Martyna Porębska, Martyna Macias,

Dominika Cira, Ewelina Ozdoba,  Agnieszka Witkowska oraz Emilia Nawrocka pod okiem Pana Grzegorza Blasiaka.

 

Łącznie w zawodach wzięły udział 3 zespoły z różnych szkół. Po pierwszym rozegranym meczu jedna z naszych zawodniczek doznała kontuzji, więc pozostałą cześć rozgrywek drużyna musiała zagrać w osłabieniu. Ostatecznie, pierwsze i drugie miejsce zajęły zespoły z Końskich. Nasze liceum tym samym zajęło 3 miejsce.

Pomimo to, pierwszy raz w historii naszej szkoły udało się dziewczynom odnieść tak duży sukces. Jednak pamiętajmy, że zawsze może być lepiej i miejmy nadzieję, że w przyszłych latach pokażemy na co nas stać. 

 

Tekst : Martyna Utnik kl. IIa

 

Zdjęcia z zawodów --> kliknij tutaj