Po długich miesiącach przepełnionych nauką nastał długo wyczekiwany dzień - zakończenie roku szkolnego.

22 czerwca o godzinie 9 odbyła się uroczysta Msza św. w której tradycyjnie uczestniczyli nauczyciele i uczniowie naszego liceum.

Podczas nabożeństwa ksiądz przypominał nam, że mimo tego, iż wakacje to czas odpoczynku od pracy i nauki to nie możemy zapominać o Bogu i powinniśmy stale utrzymywać z nim kontakt.

Mówił także, że podczas trwania przerwy wakacyjnej każdy z nas powinien zrelaksować się i wypocząć, aby być gotowym na nowe wyzwania w nadchodzącym roku.

Po zakończeniu mszy świętej wszyscy zgromadzeni udali się do budynku szkoły aby rozdać świadectwa i spotkać się po raz ostatni przed wakacjami w murach naszego liceum.

Pani dyrektor Ewa Krzyżanowska-Brudek podziękowała zarówno uczniom jak i nauczycielom za ich pracę i wkład jaki włożyli w życie szkoły podczas całego roku. Następnie zostały rozdane świadectwa z paskiem dla najlepszych uczniów. Najlepszą uczennicą w tym roku w szkole okazała się Ania Marcinkowska ze średnią 5,75 i została wytypowana do Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wszyscy uczniowie ze świadectwami z paskiem, za swoją ciężką pracę otrzymają  we wrześniu stypendium naukowe.

Po rozdaniu świadectw z paskiem, wszyscy rozeszli się do klas, gdzie pozostali uczniowie otrzymali swoje świadectwa.

Wakacje to szczególny czas dla każdego z nas. Wspomnienia, które podczas nich nabędziemy na zawsze pozostaną w naszej pamięci jako pamiątka po młodzieńczych latach przepełnionych radością.

Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie każdy będzie miał jeszcze więcej chęci i zapału do nauki aby  w nowym roku szkolnym osiągnąć wszystkie swoje cele.

Życzymy wszystkim szczęśliwych i udanych wakacji !

 

Zdjęcia:  Weronika Szostak, kl. IIb