.

15 czerwca 2018 r. odbył się w naszej szkole na hali sportowej turniej piłki siatkowej dziewcząt. Uczestniczyły w nim drużyny z 5 szkół: 

  • LO Bogoria
  • PSP3 Integro Połaniec 
  • PSP Połaniec
  • ZS Staszów 
  • PSP Bogoria

Gra toczyła się do dwóch wygranych setów. Nasze zawodniczki reprezentowały szkołę w składzie: Weronika Siuda, Aleksandra Jendrzejczak, Gabriela Nowakowska, Julia Pałka, Paulina Chrzanowska oraz Agata Wiśniewska.

Świetną grą udało im się pokonać z łatwością wszystkich przeciwników. Najbardziej zaciętą walkę toczyły z PSP3 Integro Staszów, jednak ostatecznie, dzięki mobilizacji i wspaniałym umiejętnościom udało im się wygrać. Rozegrano łącznie 6 meczy. 

Wyniki: 

ZS Staszów - LO Bogoria 0:2

LO Bogoria - PSP3 Integro Staszów 2:1

ZS Staszów - PSP Bogoria 2:1

PSP Połaniec - PSP3 Integro Staszów 1:2

PSP Połaniec - PSP Bogoria 2:0

PSP Bogoria - LO Bogoria 0:2

Wielkie gratulacje dla dziewczyn! Były to ostatnie zawody w tym roku szkolnym. Życzymy powodzenia i jeszcze większych sukcesów za rok! 

 

Tekst: Patrycja Bajur kl. Ia

Zdjęcia: t: Patrycja Bajur kl. Ia