.

 

Dnia 14 marca 2018 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych w Staszowie odbyły się powiatowe zawody piłki siatkowej dziewcząt.
Nasze licealistki reprezentowały szkołę w składzie:

Agnieszka Braun, Weronika Siuda, Anna Choina, Julia Pałka, Ola Jendrzejczak, Agata Wiśniewska, Wiktoria Witkowska, Katarzyna Niziałek, Klaudia Woś, Monika Szemraj, Dominika Maśloch.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Nam przyszło zmierzyć się z dziewczynami z Połańca oraz z LO im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego.
W pierwszym meczu nasze licealistki uległy głównie przez błędy własne. Były bardzo zawiedzione, ponieważ wygrywały starcia z dużo lepszymi drużynami niż obecne na turnieju. Zdołały się jednak podnieść i zwyciężyć w następnym rozgrywanym meczu, osiągając wynik 2:0.
O dalszych losach naszej drużyny w turnieju, decydowały małe punkty. Niestety nasze zawodniczki mimo zaciętej walki i zaangażowania nie miały przyjemności walczyć o podium. Zabrakło im jednego punktu, by wyjść z grupy i dalej rywalizować.
W końcowym rezultacie zajęły piąte miejsce.

Teraz naszemu zespołowi pozostało czekać na kolejne rozgrywki, aby pokazać prawdziwe umiejętności.

 

Tekst: Paulina Chrzanowska kl. Ia , Julia Pałka kl.Ia