Maturzyści żegnają naszą szkołę!

Dnia 26 kwietnia w naszym LO odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Absolwenci rozpoczęli je uroczystą mszą świętą odprawioną przez naszego katechetę ks. Waldemara Bieńko.

Na hali sportowej po przywitaniu przybyłych gości pani dyrektor Ewa Krzyżanowska-Brudek wręczyła świadectwa najlepszym uczniom (ukończyć LO ze świadectwem z `paskiem` to ogromna radość, co widać było na twarzach absolwentów). Wychowawcy klas przekazali świadectwa w ręce pozostałym uczniom, po czym wykonano ostatnie wspólne zdjęcie. Pan Wójt Władysław Brudek nagrodził najlepszych dyplomami i nagrodami książkowymi.

 

Rozpoczął się ten smutny moment.. Pożegnania.. Uczniowie młodszych klas pożegnali swych kolegów i koleżanki. Sami absolwenci zapewniali, że będzie im tęskno za tymi murami, za gronem pedagogicznym, za tą wspaniałą atmosferą, bo przecież to tutaj nie jedni poznali swych przyjaciół i swoje miłości;) Całą uroczystość upiększyły śpiewy naszych dwóch koleżanek: pierwszoklasistki Agnieszki Krzyżanowskiej oraz absolwentki Pauliny Chyc, nie zapomnijmy także o chórku ;)

Całe spotkanie na hali sportowej zwieńczone zostało humorystycznym akcentem. Obejrzeliśmy dwa skecze przygotowane przez szkolny kabaret (Tomasz Szafrański, Kamil Jurkowski, Adrian Barański, Kamil Garstka) Można było naprawdę poprawić sobie humor. Nie jednemu łzy smutku wymieszały się ze łzami uśmiechu! Smile

Drodzy absolwenci! Życzymy wam jak najlepszych wyników na egzaminie dojrzałości, który już za moment, za chwilę.. Mamy nadzieję że wspomnicie naszą szkołę nie raz i będą to miłe wspomnienia. Naprawdę będzie nam wszystkim was brakowało Frown Życzymy także mądrych wyborów w życiu i przede wszystkim dostania się na wymarzony kierunek studiów! Powodzenia w waszym „dorosłym” życiu!

 

Tekst artykułu: Patrycja Gałęza

 Zdjęcia wykonała  -  Anna Labisko 

  Film z pożegnania klas 3-ch 

   Slideshow - od klas 3-ch