Walentynki - święto zakochanych.

Każdy chłopiec i dziewczyna wiedzą, co to święto oznacza. Dla tych, którzy z nieznanych powodów zapomnieli o tym - przypominamy:

Walentynki to święto zakochanych. Obdarowujemy swoich "wybrańców"  całuskami, prezentami, ciągłym nieprzerwanym uśmiechem i liścikami, które są obowiązkowe.

Jak to było w dzień Św. Walentego u nas w szkole.

 Już od samego rana na korytarzach szkoły dało się odczuć niezwykłą atmosferę związaną z dniem zakochanych i ciche, dające się słyszeć rozmowy, o tym co się dzisiaj może wydarzyć.

W różnych miejscach dawało się również zauważyć  "to i owo" , ale nikt się zbytnio temu nie dziwił w taki wyjątkowy dzień - " chyba tylko podpieranym ścianom zbytnio się to nie podobało".Embarassed

Trwały żmudne przygotowania do szkolnego koncertu życzeń i zaplanowanego spotkania, połączonego z występami przedstawicieli wszystkich klas naszej szkoły. 

Przez radiowęzeł szkolny popłynęły w końcu życzenia i całusy, długa lista życzeń dla każdego bez wyjątku. Każdy mógł przesłać życzenia dla swojej sympatii. Kiss

Życzeniom nie było końca, co dobrze wróży przyszłym stosunkom między-uczniowskim.Wink 

Przyszła również pora na oczekiwane występy klasowe. Stołówka szkolna wypełniła się po brzegi uczestnikami spotkania, których zadaniem był gorący doping dla wszystkich występujących na scenie.

Podczas występów atmosfera na stołówce była bardzo rodzinna, przepełniona uśmiechami, oklaskami i wspólną zabawą.

Czas szybko mija - przyszła więc pora na ogłoszenie wyników.

Z góry wiadomo było, że przyznanie pierwszego miejsca będzie bardzo trudne - wszyscy uczestnicy byli dobrze przygotowani i pięknie się prezentowali.  

Pani dyr Ewa Krzyżanowska po konsultacji z członkami komisji, postanowiła przyznać wszystkim występującym jedno wspólne pierwsze miejsce.

Decyzję nagrodzono brawami i uznano za jedynie sprawiedliwą.

Na tym zakończyła się szkolna uroczystość związana z dniem Św. Walentego. Wszyscy rozeszli się do klas z poczuciem mile spędzonego wspólnie czasu.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku dzień walentynkowy w naszej szkole będzie równie uroczysty i miły.

Pozdrowienia dla wszystkim od gazetki szkolnej. 

 

 Zdjęcia ze spotkania walentynkowego 

 Film ze spotkania walentynkowego